Kobieta  Spełniona    Z pasją    Odważna    Przedsiębiorcza

Prawdziwe życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strefa komfortu.

Będąc długoletnim menadżerem z ponad 20 letnim doświadczeniem porzuciłam strefę komfortu w której się okopałam przez te lata, by wprowadzić w swoją codzienność coś, czego nigdy wcześniej nie robiłam zawodowo. Odważyłam się wyciągnąć rękę do skrywanych w sobie pasji: do natury, ludzi, pięknych rzeczy. Uwolniłam własną kreatywność i pozwoliłam jej się nieść. Zaczęłam tworzyć własnymi dłońmi wspaniałe przedmioty inspirowane pięknem przyrody. Wreszcie znalazłam sposób na wyrażenie piękna i dzielenie się nim z innymi. Sprawia mi to ogromną frajdę😊

Marzenia się spełniają.

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym”

Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę

Punktem wyjścia dla mnie od marzeń do ich realizacji było przekucie wszystkich moich doświadczeń zarówno osobistych, jak i zawodowych na wielkie bogactwo jakie posiadam w sobie właśnie dzięki temu co już przeżyłam i wiara w to, że „mogę”, „chcę”, „uda mi się”!
Odnalezienie sensu we własnym scenariuszu życia to był dla mnie klucz do poczucia harmonii w sobie, co sprawiło, że nagle wszystko zaczęło się zmieniać, a ja znów zaczęłam odczuwać radość z małych rzeczy jak kiedyś będąc małą dziewczynką.
Mając wielkie pokłady cudownych emocji jestem gotowa, aby dzielić się nimi z Tobą.
Świece, które tworzę mają bardzo ważne zadanie, ONE MAJĄ przenieść Cię choć na chwilę na łąkę pełną kwiatów, do pachnącego ogrodu albo szumiącego lasu, mają cieszyć i pomagać w odprężeniu i wyciszeniu po długim wytężonym dniu.
Są specjalne, wyjątkowe i niepowtarzalne.
Nie ma dwóch takich samych, choć wszystkie piękne, na pierwszy rzut oka podobne, to jednak różnią się od siebie, tak jak my kobiety.
Zapraszam Cię do świata pełnego cudownych emocji, magicznego blasku światła, przepięknych kwiatów, zapachów i form.

Joanna Teodorowicz        

Świece z kwiatami - MAGNITUDO - O mnie
Świece z kwiatami - MAGNITUDO - O mnie